INTELIGENTNY
INWESTOR

Świat Oka

Nowoczesne centrum okulistyczne

Specjalistyczna warszawska klinika okulistyczna, oferująca zabiegi wykorzystujące najnowsze zdobycze światowej medycyny. W Świecie Oka pacjent trafia pod opiekę wybitnych lekarzy specjalistów - członków światowych i krajowych towarzystw okulistycznych, wykładowców uniwersytetów medycznych, stale podnoszących swoje kwalifikacje podczas zagranicznych wyjazdów. Personel centrum korzysta z najnowocześniejszej aparatury medycznej. Klinika przy Merliniego 9 to świetna lokalizacja blisko centrum miasta, komfortowe gabinety zabiegowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

ElimenLogistic

 

Elektryczny pojazd Kompozytowy dla logistyki

Spółka wprowadza na rynek pierwszy elektryczny pojazd ciężarowy z kompozytów, dedykowany branży logistycznej. Pojazd charakteryzuje się bardzo dobrym wynikiem ekonomicznym w zakresie kosztów produkcji i eksploatacji floty w porównaniu do pojazdów konwencjonalnych. Pierwszym odbiorcą dostawczych samochodów elektrycznych jest Poczta Polska.

Elimen Racing

Elektryczny rallycross

Elimen Racing to zespół kierowców rajdowych, techników i technologów motoryzacji. Ich misją jest stworzenie Polski trwale silnej w nowoczesnych sportach motorowych. Elimen Racing jest trakcie przygotowań do uruchomienia pierwszej na świecie ligi Rallycrossu elektrycznego – w 2019 roku, czyli jeszcze przed startem ligi światowej.

Perfect HairClinic oferuje swoim Pacjentom wszystkie naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w szczególności z łysieniem androgenowym.

Perfect HairClinic

Innowacyjne rozwiązania na rynku leczenia wypadania włosów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04.05.2016), dalej zwanym RODO, informujemy, że:

Czytaj więcej ...

GastroJob to innowacyjna platforma rekrutacyjna dla sektora HoReCa składająca się z aplikacji mobilnej dla pracownika dostępnej w czterech wersjach językowych oraz intuicyjnego panelu pracodawcy. GastroJob wykorzystuje nowe technologie, by radykalnie usprawnić proces rekrutacji oraz zbudować bazę 
zweryfikowanych pracowników. Projekt zakłada dotarcie do użytkownika zainteresowanego rekrutacją tymczasową, sezonową i stałą, wyjście na rynki lokalne i zagraniczne oraz dalszą rozbudowę narzędzi rekrutacyjnych przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań

GastroJob

PLATFORMA REKRUTACYJNA  DLA GASTRONOMII

B&W jest pierwszą firmą w Polsce, która dostarcza gotowe rozwiązania vendingowe pralko-suszarek dla stacji benzynowych. Zaletą firmy jest kompleksowa pomoc w dostarczaniu urządzeń, montażu i obsłudze przez wykwalifikowanych pracowników. Oferta BREAK & WASH skierowana jest do klienta indywidualnego (kierowcy pojazdu ciężarowego) chcącego korzystać z samoobsługowej pralni odzieży.

Break&Wash

Hyperstrange powstał w kwietniu 2015 r. Wtedy Przemysław Miliński i Łukasz Jarząb opracowali swoją pierwszą grę. Wcześniej przez klika lat wspólnie pracowali nad różnymi projektami. Podekscytowani wzbierającym głosem Ronniego Jamesa Dio postanowili ożywić swoje największe pragnienie, którym było stworzenie gry podobnej do Quake’a, tak powstał Heavymetalowy miecz – Elderborn! W grze wcielamy się w postać najsilniejszego wojownika, który poszukuje sekretu nieśmiertelności. Gra powstała dla fanów mrocznego fantasy, shooterów rodem z lat 90. i machania mieczem

Hyperstrange

 

NIEZALEŻNI DEWELOPERZY GIER

Aplikacja mobilna dla fanów typowania wydarzeń sportowych w gronie znajomych. Noinn łączy trzy światy. Jest połączeniem typowania wyników meczów z aspektem lifestyle. Dzięki aplikacji możesz zmierzyć się ze swoimi znajomymi i sprawdzić kto z was najlepiej zna się na sporcie. 

NOINN

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i

Czytaj więcej ...

Imię i nazwisko:
Miejscowość:
Twój e-mail:
Numer kontaktowy:
Kwota inwestycji:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany skontaktujemy się w ciągu 48 H.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!